top of page

SVĚŘTE SVÉ TĚLO

DO DOBRÝCH RUKOU

Uvolnění, relaxace, odpočinek

všechny druhy masáží jen 700 Kč / 60min

Masáže

Velké Přílepy

9378a9d5-f4c1-4066-99bf-5d160ee50d0a.JPG

Masáž je jednou z nejstarších léčebných metod v historii lidstva. Původ slova masáž vychází z řeckého slova masso, což znamená mačkati a zde se skrývá nejpravděpodobnější vysvětlení toho, proč má masáž stále své pevné místo jakožto prostředek relaxace, regenerace a nápravy. V naší uspěchané, zautomatizované a napjaté době se totiž stává lidský dotek oázou přispívající k odstranění únavy, k osvěžení i uklidnění a tím k udržování tělesné i duševní kondice.

 

Náš organizmus se denně střetává a bojuje s nejrůznějšími negativními a nepříznivě působícími vlivy, které ho zbavují odolnosti, vystavují zátěži a rozbourávají harmonický soulad uvnitř nás, což vede ke stresu, únavě a zvýšené náchylnosti k nemocem. Masáž, kde se všechny její prvky optimálně přizpůsobí potřebám klienta přímo i nepřímo zvýší prevenci úrazů a různých zdravotních obtíží, např. bolestí svalů, šlach a kloubů. Obnovuje síly po těžké  práci a jiné zátěži, podporuje krevní oběh, zpomaluje příznaky stárnutí, přispívá k lepšímu celkovému vzhledu člověka, např. u anticelulitické masáže jsou pozitivní výsledky na vašich nohou a zadečku viditelné již po třetí masáži.

Přijďte zapomenout na starosti pod uklidňujícími doteky mých rukou, nechte své smysly hýčkat vonnými oleji a dopřejte svému tělu vzpruhu při některé z mnou nabízených masáží.

Dotyk rukou léčí nejen tělo, ale i Vaši duši

- Marcela

 absolvent Dexter Academy, Professional Certificate Courses

PHILOSOPHY
RELAXAČNÍ MASÁŽ
ANTICELULITICKÁ MASÁŽ

Jemná relaxační anti-stresová masáž se speciálním aroma olejem s neodolatelnou vůní Vám dodá pocit hloubkového zklidnění celého těla i mysli.

Všechny typy nabízených masáží lze po dohodě libovolně kombinovat.

CENA: 700 KČ / 60 MIN

Mechanická masáž speciálním olejem 60 min

+ ozonový zábal cca 20 min.
Masáž se provádí na nejčastěji postižených místech ( přední a zadní části stehen, hýždě  a případně i bříško).

Tato masáž je vhodná též po liposukci pro zmenšení otoků, rozmasírování vnitřních jizev a zbylé tukové vrstvy.

Více informací o této metodě masáže

 CENA: 700 KČ / 60 MIN

Cena již zahrnuje ozonový zábal.

REKONDIČNÍ MASÁŽ

Rekondiční masáž se řadí mezi klasické masáže a její základní hmaty pocházejí ze Švédska. Nejvhodnější použití masáže je při nedostatku pohybu a jednostranné námaze určitých svalových partií. Prospěšná je nejen u přetížených svalů, kde uvolňuje svalové napětí, ale i svalů ochablých, které stimuluje. Dále tlumí bolest nejen svalů, ale i kloubů a páteře. Působí také proti fyzické a psychické únavě, aktivně se podílí na regeneraci po úrazech, nemoci či velké námaze.

 CENA: 700 KČ / 60 MIN

(dle domluvy možnost 20 minut za 300 Kč )

Všechny typy nabízených masáží lze po dohodě libovolně kombinovat.

JINÉ DRUHY MASÁŽÍ

MASÁŽ TĚHOTNÝCH - přináší úlevu od bolesti zad, šíje a pocitu těžkých nohou. Je prevencí otoků a strií. Krásně vyživí Vaši kůži.

MASÁŽ PO PORODU - pomáhá unavenému tělu regenerovat a vrátit se do původní kondice v krátké době. Snižuje poporodní stres, prospívá tvorbě mateřského mléka, regeneruje dělohu, pomáhá relaxovat unavenému svalstvu a účinně bojuje proti striím.

(po dohodě možnost využití dětské postýlky pro kojence nebo batole po dobu masáže)

 CENA: 700 KČ / 60 MIN

Všechny typy nabízených masáží lze po dohodě libovolně kombinovat.

SERVICES

KONTAKT PRO OBJEDNÁNÍ

VOLEJTE NEBO

PIŠTE SMS NA TELEFON:                       734 200 581

Provozovna:

Ke Křížku 39

Velké Přílepy  

252 64

Marcela Ligas       

Tel: 734 200 581

IČO: 086 94672

www.masazevelkeprilepy.cz

CONTACT
bottom of page