www.masazevelkeprilepy.cz  © 2019  created with Wix.com

SVĚŘTE SVÉ TĚLO

DO DOBRÝCH RUKOU

Masáže

Velké Přílepy

Masáž je jednou z nejstarších léčebných metod v historii lidstva. Původ slova masáž vychází z řeckého slova masso, což znamená mačkati a zde se skrývá nejpravděpodobnější vysvětlení toho, proč má masáž stále své pevné místo jakožto prostředek relaxace, regenerace a nápravy. V naší uspěchané, zautomatizované a napjaté době se totiž stává lidský dotek oázou přispívající k odstranění únavy, k osvěžení i uklidnění a tím k udržování tělesné i duševní kondice.

 

Náš organizmus se denně střetává a bojuje s nejrůznějšími negativními a nepříznivě působícími vlivy, které ho zbavují odolnosti, vystavují zátěži a rozbourávají harmonický soulad uvnitř nás, což vede ke stresu, únavě a zvýšené náchylnosti k nemocem. Masáž, kde se všechny její prvky optimálně přizpůsobí potřebám klienta přímo i nepřímo zvýší prevenci úrazů a různých zdravotních obtíží, např. bolestí svalů, šlach a kloubů. Obnovuje síly po těžké  práci a jiné zátěži, podporuje krevní oběh, zpomaluje příznaky stárnutí, přispívá k lepšímu celkovému vzhledu člověka, např. u anticelulitické masáže jsou pozitivní výsledky na vašich nohou a zadečku viditelné již po třetí masáži.

Přijďte zapomenout na starosti pod uklidňujícími doteky mých rukou, nechte své smysly hýčkat vonnými oleji a dopřejte svému tělu vzpruhu při některé z mnou nabízených masáží.

Dotyk rukou léčí nejen tělo, ale i vaší duši

- Marcela

 
RELAXAČNÍ MASÁŽ

Jemná relaxační anti-stresová masáž se speciálním aroma olejem s neodolatelnou vůní Vám dodá pocit hloubkového zklidnění celého těla i mysli.

Zaváděcí CENA: 600 KČ / 60 MIN

ANTICELULITICKÁ MASÁŽ

Mechanická masáž speciálním olejem 60 min

+ ozonový zábal cca 20 min.
Masáž se provádí na nejčastěji postižených místech ( přední a zadní části stehen, hýždě  a případně i bříško).

Více informací o této metodě masáže

 Zaváděcí CENA: 600 KČ / 60 MIN

Cena již zahrnuje ozonový zábal.

PLOSKY NOHOU

 masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojena s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.

 Zaváděcí CENA: 300 KČ / 30 MIN

REKONDIČNÍ MASÁŽ

Rekondiční masáž se řadí mezi klasické masáže a její základní hmaty pocházejí ze Švédska. Nejvhodnější použití masáže je při nedostatku pohybu a jednostranné námaze určitých svalových partií. Prospěšná je nejen u přetížených svalů, kde uvolňuje svalové napětí, ale i svalů ochablých, které stimuluje. Dále tlumí bolest nejen svalů, ale i kloubů a páteře.

 Zaváděcí CENA: 600 KČ / 60 MIN

(dle domluvy možnost 20 minut za 250 Kč )

 

KONTAKT PRO OBJEDNÁNÍ

VOLEJTE NEBO

PIŠTE SMS NA TELEFON:                       734 200 581

Provozovna:

Ke Křížku 39

Velké Přílepy  

252 64

Marcela Ligas       

Tel: 734 200 581

IČO: 086 94672

www.masazevelkeprilepy.cz

 
  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon
  • Black Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now